Meld je nu aan voor het Signia Launch Event

Een nieuwe stap in hoorzorg is gezet. Zeg vaarwel tegen eenzijdige AI-geluidsverwerking. Onze nieuwste technologie past zich real-time aan iedere luistersituatie aan, voor een hoorervaring die helderder, persoonlijker en natuurlijker is dan ooit.

Maar dit is nog maar het begin…

Op 21 september lanceren we het product in Nederland!

Tijdens ons event op 21 september krijg je de kans om de nieuwste innovatie zelf te ontdekken, meer te leren over de technologie en kennis te maken met onze productspecialisten.

Kun je niet wachten? Wij ook niet..

Meld je vandaag nog aan voor het event van 21 september en ontdek als een van de eersten de toekomst van horen.
 

Praktische informatie

Wanneer: 
Maandag 21 September

Tijd:
12.30 uur tot circa 21:00 uur
We sluiten de dag gezamenlijk af met een gezamenlijk diner.

Waar:
De Zwitsalhal
Vlijtseweg 126B
7317 AK Apeldoorn

Plan hier je route via Google Maps

 

 

Live Noisy. De toekomst van horen is hier.

Let op:

Foto- en videoregistratie tijdens het event
Tijdens het Signia event worden er foto’s en video-opnames gemaakt voor communicatieve en promotionele doeleinden.
Door deel te nemen aan het event ga je ermee akkoord dat je mogelijk in beeld wordt gebracht.

Mocht je hier bezwaar tegen hebben, laat dit dan bij aankomst even weten aan één van onze collega’s bij de ontvangstbalie.